Od grudnia zapraszamy na wyjazdy narciarskie.Wyjazdy weekendowe przeznaczone są dla wszystkich dzieci i dorosłych, pragnących nauczyć się oraz doskonalić technikę jazdy na nartach lub snowboardzie. Całodniowe wyjazdy są idealną formą spędzenia aktywnie wolnego czasu dla dzieci i całych rodzin. Podczas wyjazdów dzieci i dorośli uczą się, poprawiają i doskonalą jazdę. Grupy tworzymy pod względem wieku oraz poziomu umiejętności.

W każdy weekend zapraszamy na lekcje indywidualne. Jeździmy na stokach lokalnych, blisko Krakowa, gdzie pod okiem instruktora dziecko szybko zaprzyjaźni się z nartami. Lekcje indywidualne są idealne dla dzieci oraz dorosłych pod względem przygotowania na rodzinne wypady na duże stacje narciarskie.

Celem lekcji indywidualnych jest nauka jazdy na nartach oraz doskonalenie techniki.

Podczas ferii zimowych zapraszamy na obozy narciarskie, półkolonie narciarskie oraz family camp w Alpach.

Zadowolenie dzieciaków jest najlepszą oceną👍👍 i te emocje z jakimi opowiadają o spędzonym dniu na stoku 😊. Brawo Panie i Panowie

Krzysztof Sacharzec

Dzieci bardzo zadowolone z obozu i półkolonii narciarskiej. A my razem z nimi! Organizacja, podejście do dzieci, motywacja, treningi narciarskie – wszystko to naprawdę bylo super! Dziękujemy!!

Agnieszka Kaczmarczyk

Moje dziecko jeździ z Pro-Sport na narty na wyjazdy weekendowe i półkolonie. Wspaniała atmosfera, świetna kadra, zawsze informacja o przyjedzie i wyjeździe z danego miejsca. Serdecznie polecam !

Linda Adam