W naszej ofercie znajdziecie lekcje nauki i doskonalenia pływania. Szkolimy dzieci, dorosłych oraz przygotowujemy do zawodów, testów itp.Prowadzimy zajęcia na 4 basenach w Krakowie. Do wyboru mamy lekcje grupowe oraz lekcje indywidualne.

Zapraszamy dzieci od 3 roku życia jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.Cały rok dzielimy na 2 semestry. Pierwszy semestr rozpoczyna się we wrześniu i kończy przed feriami zimowymi. Drugi rozpoczynamy po feriach i kończy się przed wakacjami. Płatność odbywa się z góry za cały semestr. Każdą nieobecność można odrobić, dzieci zbierają pieczątki i zdobywają nagrody na koniec semestrów.

BASEN KSOS CENTRUM ul. Powstania Warszawskiego 6
 Termin: 13 luty – 23 czerwiec 2023
 Cena: 49zł/lekcja
 Poniedziałek 18:45 – grupa początkująca, grupa średnia, grupa zaawansowana
 Wtorek 18:45 – grupa średnia, grupa zaawansowana
 Środa 18:45 – grupa początkująca, grupa średnia, grupa zaawansowana
 (tutaj oczywiście musi być możliwość, zmian godzin, dni, poziomu grupy)

Zadowolenie dzieciaków jest najlepszą oceną👍👍 i te emocje z jakimi opowiadają o spędzonym dniu na stoku 😊. Brawo Panie i Panowie

Krzysztof Sacharzec

Dzieci bardzo zadowolone z obozu i półkolonii narciarskiej. A my razem z nimi! Organizacja, podejście do dzieci, motywacja, treningi narciarskie – wszystko to naprawdę bylo super! Dziękujemy!!

Agnieszka Kaczmarczyk

Moje dziecko jeździ z Pro-Sport na narty na wyjazdy weekendowe i półkolonie. Wspaniała atmosfera, świetna kadra, zawsze informacja o przyjedzie i wyjeździe z danego miejsca. Serdecznie polecam !

Linda Adam